Ocak 31, 2014
Kış Zarafeti

Uzun paltoları ve trençkotlarıyla sokakların şıklık seviyesini arttıran stil sahibi kadınların ve erkeklerin bu klas duruşunu etkileyen eldivenler, şemsiyeler ve onları tamamlayan deri çantalar, kış aylarıyla bütünleşen tasarımlarıyla kış zarafetinin ayrılmaz parçaları arasında yer buluyor.

Tam bir kış klasiği olan bu aksesuarları stilinize eklemediğinizde tarzınız eksik kalacağı gibi; eldiven ve şemsiye gibi sizi soğuktan ve yağmurdan koruyan küçük ama bir o kadar da etkili parçalarla kıyafetlerinizin cazibesini arttırıp, daha ciddi ve klas bir görüntü de elde edebiliyorsunuz. Stilinizi tamamlarken yardım aldığınız parçalar arasında yer alan kış aksesuarlarının kalitesiyle fark yaratması ve kendini göstermesi, stiliniz üzerinde de daha etkili bir rol oynamasına neden oluyor. Kalitesiyle dünyaca üne sahip İtalyan markalarından Ferre, Carlo Bruno ve Brics, kış zarafetini ortaya çıkaran tasarımlarıyla tarzınız için geniş bir ilham kaynağı yaratmayı başarıyor.

İtalyan Kalitesi

Yağmurlu günlere şıklık ve tarz getiren Ferre şemsiyeler, derilerinin kalitesiyle ve üzerindeki modern detaylarla fark yaratan Carla Bruno eldivenler, tarzları ve tasarımlarıyla karşı konulmaz bir stile sahip olan Brics çantalar ve onlara eşlik eden cüzdanlar, soğuk havalar üzerinde adeta sıcak kahve etkisi bırakıyor. Enerjisiyle ortamı bir anda ısıtan ve kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra stilinizin vazgeçilmezleri arasına giren İtalyan aksesuarlar, doğru ve çekici bir tarza sahip olmanın temelini oluşturuyorlar.

how to care for suede fabric
how to lose weight fast Sunglasses Are Designed for Safety and Fashion

top 5 retailers for many attractive handy apparel in arkansas
how to lose weight fastIdeas And Concepts For Multilevel Marketing Success