Mart 4, 2014
Rengini Seç!

Değişen trendler ve yeni akımlarla birlikte renklenen, çeşitlenen ve modernleşen moda dünyasının etkileri aynı şekilde aksesuar koleksiyonlarında da farkını hissettiriyor. Özgün ve trendy olmak isteyen herkesin tercihleri arasına giren bu yenilikleri üzerinde etkili bir şekilde taşıyan tasarımlardan biri olan saatler, klasik seçimleri arada sırada dışarıda bırakmak isteyenler için renkli bir dünya sunuyor.

Siyah ve kahverenginin saatler üzerinde kurduğu asalet ve şıklık tabii ki tartışılmaz bir gerçek; ama sınırları biraz değiştirmek ve tarzınıza yenilik ve canlılık getirmek için yeni nesil saat modellerinden yardım almanıza kimsenin itirazı olmayacaktır. Sert geçişlerden hoşlanmayanlar için ortamı yumuşatma konusunda mükemmel olan maviler, lacivertler ve griler, farklılaşırken sınırlarınızı korumanıza da yardımcı oluyor.

Metalik detaylarla çarpıcılığını arttıran masmavi bir kadran ve onun izlerini takip eden timsah derisi mavi kayışla öne çıkan bir Zenith El Primero 36.000 Vph’e; griyi her bir parçasında yaşatan TAG Heuer Carrera Calibre 8’e ya da çivit mavisi rengiyle post-modern bir tablo kadar estetik bir duruşa ve çekiciliğe sahip olan Salvatore Ferragamo Grande Maison Lady’e karşı koymak neredeyse imkansız!

Tercihlerinde biraz daha cesur davranmayı göze alanların seçimleri arasına giren yeşiller, sarılar ve kırmızılar ise çarpıcı renklerini özel dizaynlarla daha da göz alıcı hâle getiriyorlar. Yeşili hem kayışlarda, hem de kadranlarda kullanmayı tercih eden Victorinox Swiss Army, yenilikçi saat modelleriyle orijinal bir duruş sergilerken; gökkuşağının her tonundan ilham alan Versace, kontrastlık yaratan renkli kadran ve kayış tasarımlarıyla tasarım harikası saatler dizayn etmeyi çok seviyor.

While nude is still nice
weight loss tips New Spring Fashions for 2011

including everything from toe rings to necklaces
miranda lambert weight lossWhen Is it Appropriate to Wear a Sports Jacket