Mart 7, 2014
Günübirlik

Hafta sonu kaçamaklarına sık sık vakit ayırabiliyorsanız ya da iş için sürekli şehir dışına çıkıyorsanız ve bunlar artık sizin hayat mottonuzu oluşturuyorsa iyi, güvenilir ve sağlam bir yol arkadaşına ihtiyacınız olmalı! Bahsettiğimiz bu yol arkadaşı, tabii ki kısa süreli yolculuklarda sizin konforunuzu ve rahatınızı üst seviyede tutacak olan bavul ve valizler… Hem havaalanında bekleme sürenizi kısaltacak, hem de hafif ve fonksiyonel tasarımıyla rahatlığınızı sağlayacak olan valizler ve seyahat çantaları, hem iş gezilerinin, hem de hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Kabin boyu valizler, özellikle çok fazla aktarma durumunuz oluyorsa ya da havaalanı sonrasında belli bir yol kat etmeniz gerekiyorsa tekerleklerin manevra kabiliyetiyle ve ayarlanabilir tutacak yerleriyle yorulmanızı ve ekstradan enerji sarf etmenizi engelliyor.

Bu konuda tam bir profesyonel olan Tumimarkasının AlphaVoyageurve Tegra serilerindeki modeller, taşımayı kolaylaştırıp, üzerindeki detaylarla korumayı üst seviyeye çıkarırken, seyahatlerinizin tüm gereksinimlerini karşılıyor. İş ya da hafta sonu gezinizi arabayla yapmayı planlıyorsanız içindeki ve dışındaki gizli bölmelerle fark yaratan seyahat çantaları, ihtiyacınız olan her şeyin bir arada ve düzenli bir şekilde kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda kaliteli dizaynlarıyla lüks çizgilerin tüm seyahat boyunca yanınızda olmasını sağlayan Tumi dışında İtalyan zarafetini ve kalitesini taşıyan Brics markasının tasarımları da bu kısa seyahatlerin bir numaralı tercihleri arasına girmeye aday.

Fashion accessories for pets are the stupidest
miranda lambert weight loss How to Draw a Soccer Ball

Study types of design
how to lose weight fastPlus Size Denims And Jeans