Mart 24, 2014
Tasarım İşi Yüzükler

Ellerimizin ne kadar ön planda olduğunu hesaba kattığımızda onlara ne kadar özen göstermemiz gerektiği de daha çok belirginlik kazanıyor. Bir kadının ne kadar bakımlı olduğunun, kendine ne kadar önem ve değer gösterdiğinin en belirgin göstergelerinden biri olan eller, tasarım işi yüzüklerle bir araya geldiğinde kesinlikle daha güzel ve etkileyici görünüyor.

Bakımlı elleri daha da çekici hale çeviren yüzükler, tarzınızın en iddialı, en şık, en gösterişli parçaları arasında yer alıyor. Kadınların çok eski dönemlerden beri var olan bu takı merakının, günümüzde olduğu gibi gelecekte de devam edeceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Böyle bir durum ortadayken gittikçe modernleşen ve farklı bir düzleme oturmaya başlayan takı dünyası, tasarımı ve yaratıcılığı hiç olmadığı kadar genişletiyor. Kendilerine farklı ilham noktaları oluşturan, farklı teknikler kullanan ve tasarımlarını değişik konseptlerle zenginleştiren markalar, en iddialı dizaynlarını yüzükler aracılığıyla sunuyorlar. Yüzük formunun o bilindik, yuvarlak yapısının sınırlarını ortadan kaldıran ve bambaşka çizgilerle ve detaylarla hareketlendiren Nilgün Ata,Evren KayarZeynep Erolgibi tasarımcılar, bu yüzükleri birer sanat objesine dönüştürmeyi seviyor.

Doğadan ilham alan ve siyah rodaj yöntemiyle benzersiz takılar ortaya çıkan Nilgün Ata’nın özellikle fosilleri kullanarak oluşturduğu yüzükleri dikkat çekerken; Evren Kayar’ın “Aşkın İzinde” koleksiyonunun kıvrımlı yüzük tasarımları ve Zeynep Erol’un spiral şeklindeki geometrik yüzükleri, bakış açınızın değişmesine neden oluyor.

and made from natural fabrics in sober colors
miranda lambert weight loss Difficult Choice but Pleasant Experience

i used to be dismissed having the capability be involved in a trend irritate stylish exhibit
christina aguilera weight lossMen’s Style on a Budget